۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
بازديد رئيس دانشگاه و معاون بهداشتي از مركز بهداشتي درماني حضرت وليعصر(عج)
در راستاي پايش و ارزيابي عملكرد مراكز بهداشتي درماني ، بازديد از مركز حضرت وليعصر(عج) با حضور رئيس دانشگاه و معاون بهداشتي انجام شد.
در راستاي پايش و ارزيابي عملكرد مراكز بهداشتي درماني ، بازديد از مركز حضرت وليعصر(عج) با حضور رئيس دانشگاه و معاون بهداشتي انجام شد.
در اين پايش كه دكتر رئوفي رئيس دانشگاه، دكتر رحمانيان معاون بهداشتي، دكتر شادمند معاون فني اداري و دكتر خالقي مدير توسعه شبكه حضور داشتند، از برنامه هاي پزشك خانواده، دندانپزشكي، كلينيك خانواده، واحدهاي بهداشت محيط و بيماري ها، واحد مامايي و انبار دارو و تجهيزات بازديد و از نزديك در جريان اجراي برنامه ها و مسائل و مشكلات مركز قرار گرفتند.
در بازديد از كلينيك خانواده، با توجه به حجم بالاي مراجعات بحث كمبود پرسنل مطرح، كه دكتر رحمانيان ضمن قول مساعد جهت رفع اين معضل تا تيرماه سال آينده، بر مشاركت فعال پزشك و ماماي مركز در امور مراقبتي خانوارها تاكيد نمودند.
در بازديد از واحد دندانپزشكي نيز دكتر رئوفي از بار زياد مراجعات جهت كشيدن دندان سوال كردند كه دكتر رحمانيان يكي از علل آن را عدم ارائه خدمت كشيدن دندان در مطب هاي خصوصي دانستند.
در ادامه دكتر رئوفي ضمن ديدار با پزشكان مركز، در جريان نحوه حضور پزشكان در شيفت هاي صبح و عصر و مزايا و معايب طرح پزشك خانواده قرار گرفتند.
در پايان نيز دكتر رحمانيان ضمن بررسي مستندات موجود، عملكرد مسئول و مدير داخلي مركز را مطابق چك ليست پايش نمودند.
تاریخ:
1393/10/25
تعداد بازدید:
1171
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal